Sama sobie robię sok !

Picie soków jest zdrowe. Najlepiej jest takie sobie przyrządzać samemu w domowym zaciszu, gdyż wszystkie badania pokazują, że takie soki są najlepsze dla naszego organizmu. Do zrobienia soku potrzebny będzie specjalny sprzęt czyli wyciskarka.

Obecnie dostępne są różne rodzaje wyciskarek do soku. Naszym zdaniem najlepsza będzie wyciskarka jednoślimakowa. Co oznacza ta dziwna nazwa? Oznacza to, że w tym urządzeniu zastosowano jeden wałek, który działa na zasadzie prasy. Owoce i warzywa są miażdżone a następnie przeciskane przez specjalne sito. Tak powstaje nasz ulubiony sok ze świeżych warzyw lub owoców.

Wyciskarka Angel 8500s

Wyciskarka jednoślimakowa nie zajmuje dużo miejsca, więc będzie idealnym urządzeniem nawet to bardzo małej kuchni. Jej montaż nie jest zbyt skomplikowany co ma również wpływ na komfort użytkowania i utrzymania w czystości. Dodatkowym atutem jaki posiada wyciskarka jednoślimakowa jest to, że pracuje ona cicho i jednocześnie szybko.

Wyciskarka do soków z jednym wałkiem będzie idealnym rozwiązaniem jeżeli chcesz się cieszyć smakiem dobrego soku codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top